Moderator: MaxFloRec

06 lis 2009, 13:53
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

moja mama sie jara

09 lis 2009, 14:35
MaxFloRec

:mrgreen:

Obrazek
Zajrzyj do sklepu MaxFlo ---> KLIKNIJ
09 lis 2009, 15:17
Member

bez kitu, ale moja też. łazi po domu i nuci.

tak się to robi na południu!
10 lis 2009, 00:19
Member

no mojej też się spodobało, bo chciała zobaczyć na czyj koncert idę, to pokazałem "Na szczycie" i powiedziała, że całkiem fajne. Przede wszystkim mega przekaz dla ludzi w różnym wieku, co nie jest łatwą sztuką tak pięknie wszystko zgrać.

"Pozwól odnaleźć siebie
Do celu zostało niewiele
Więc śpiesz się powoli ziombel
Niech serce Tobą kieruje niech muzyka w Nim płynie
A życie uchyli tajemnicy rąbek"
10 lis 2009, 20:39
Member

Jedmar napisał(a):Przede wszystkim mega przekaz dla ludzi w różnym wieku, co nie jest łatwą sztuką tak pięknie wszystko zgrać.

Dokładnie. Fajnie, gdy każdy może się utożsamić z treścią ;)

10 lis 2009, 21:39
Member

Ja swojej mamie nie pokazywałem tego video ale i tak to słyszy jak leci w samochodzie i sprzeciwu niema :-P

Obrazek
10 lis 2009, 22:42
K2
Member

yeaa seba, tresc jest wazna, choc moze nie w braggowych numerach, tak trzeba byc juz tylko cfaniakiem heh slyszalem pare kawalkow grubsona i wiem ze potrafi uzyc dobrej techniki, przyjemniej slucha sie wersow gdzie np wystepuja 2 rymy, albo przynajmniej slowa do rymu nie odmieniaja sie w tym samym przypadku "choc lata nie widziales nadal kochac nie przestales" no to jest spoliczkowanie takiego fana rymu jak ja hehe dobrze, ze bylo w srodku "lata...nadal" ale to pewnie nie kazdy juz wyczail, niemniej jednak jak by to daniec skomentowal "jest gigancior" heh

kto zwabil harpera do denver?
11 lis 2009, 19:27
Member

Moim zdaniem konkretny teledysk, jeżeli chodzi o tekst, to bardzo dobry przekaz do słuchacza w każdym wieku, a jeżeli patrząć na całokształt płyty, to uważam, że dawno nie słyszałem takiej płyty, na której wszystkie piosenki by mi się podobały i wszystkie mógłbym słuchać, uważam, że grubson zrobił bardzo dobrą robotę! Pjona ;)

12 lis 2009, 00:55
Member

J.w.
trudno znaleźć całą płytę na której każdy kawałek by był zajebisty i można by było go słuchać non-toper

teledysk gicior oby było ich więcej

Cegiełka po cegiełce pomysłów coraz więcej, czas poluzować lejce by odpoczęły ręce......
13 lis 2009, 22:34
Member

moim zdaniem, to teledysk jest raczej mierny, gdyby wykreslono scene "raju" (co troche sztucznie wyglada na moje oko), uwazalbym inaczej, ale srednio mi sie podoba ogolnie. Takze scene jak Grubson spiewa przy schodach z ziomkami (tam Jot jest, chyba BU i dwoch innych kolegow <- nie widze) widziałbym troche inaczej. To co mi sie podobalo, to koncowa scena na dachu bloku. Co do samego kawalka to nie ma zadnego najmniejszego "ale", ze jest po prostu wypierdolony w kosmos, zreszta jak cała plyta. Wystarczy sobie tylko przypomnieć jak 3oda spiewala ten numer na koncercie w BDG...to był ogień.

O wiele bardziej mi sie podobal klip do Spiesz sie powoli/Nowa Fala, który był swietny, zreszta jak wszystkie klipy Przedpomaranczy (dobrze napisalem?)

Straho, orientujesz sie kiedy bedziemy w stanie uslyszec na koncercie (obojetnie w jakim miescie) 3ode w komplecie? Bo fajnie by bylo zaspiewac Zajawke, z autorem tego kawałka na scenie.

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GrubSon