Moderator: MaxFloRec

28 paź 2009, 17:21
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

A mi się teledysk nie podobał. Czegoś innego się spodziewałem. To znaczy, nie jest taki zły. Ale jednak brakuje tu jakiegoś dobrego motywu... Strasznie mi się podobało kilka scen. Ta scena jak ci ludzie biegną na tą górę i moment kiedy przebiega ta dziewczynka... można się wzruszyć. No i jak koleś kopie piłkę. Też ta scena ma w sobie coś magicznego. Jednak motyw z Grubsonem na tej górze to szczerze powiem. Taki jakiś kiczowaty.

Ogólnie całość moim zdaniem była taka sobie. Chociaż jak mój kumpel stwierdził, do takiego zajebistego kawałka, który jest najlepszy z płyty, to można nawet przez 3 minuty gówno oglądać a i tak będzie mi się to podobało.

PEACE!

witaj skurwielu człowieku ty stoisz nagi
nagi twój umysł wśród pierwszej bramy
do świata magii
28 paź 2009, 17:32
Member

No ja także spodziewałem się czegoś innego. Jednak klip nie jest najgorszy. Niektóre momenty są nawet bardzo dobre. Za klip 7/10, a za nutkę 100/10 :)

"Wiesz ziom rapuję, bo nie potrafię gwizdać..."
28 paź 2009, 18:38
Member

Mi klip się podoba. Jasne, że miałam inne wyobrażenie, ale w sumie to, o czym myślałam, byłoby zbyt banalne:] Ten teledysk "przytwierdza utwór do ziemii", podoba mi się, że zawiera tak wiele scen z życia codziennego. Przypomina nam, że ten temat to nie żadne banialuki czy rzeczy abstrakcyjne. Śmierć czy owy "szczyt" wydają nam się tak strasznie odległe, a GrubSon nam przypomina, że to tak wcale nie jest...

28 paź 2009, 19:31
Member

Bardzo dobra piosenka, i zacny teledysk ;)

28 paź 2009, 20:46
Member

Nom calkiem niexle

http://jedah.dbv.pl/news.php

http://www.ilike.com/user/Jedah

"Gdyby składy hip hop grały przy tym nie dawały chały"
30 paź 2009, 22:12
Member

teledysk ok, chociaż wyobrażałem go sobie w ciemniejszej (może nawet czarno białej) tonacji. Czekałem na niego, bo "na szczycie" to jeden z lepszych kawałków jakie w tym roku słyszałem.

03 lis 2009, 01:29
K2
Member

nie no dla mnie grubson jest zajebisty, przeskurwysyn, wiadomo ze znajde elemanty ktore bola mnie na maxa, jak hujowa technika rymu, momentami tam jeszcze cos dobrego potrafi uzyc i w sumie tyle mu wystarczy bo on nie jest i nie chce byc jakims szczegolnym technikiem, ale bije nieraz w oczy polaczenie slow ktorych ja bym nie uzyl nawet w podstawowce, nie do konca go tez uwazam za typowego rapera, bo raper to raczej rapuje, a grubson ewidetnie prezentuje cos na styl spiewu raggowego/dance hall, cos oscylujacego w tych klimatach, no ale trzeba przyznac ze robi to mistrzowsko, melodyjnosc jest u niego wypierdolona po za zakres, w jego utworach niema tandety ani przypalu (choc calej plyty nie slyszalem bo nie mam narazie hajsu zeby kupic), moim zdaniem grubson na chwile obecna prezentuje najlepsza muzyke w polsce, mowie tu o wykonawcach wszystkich gatunkow - ze grubson jest najlepszym towarem na export, jego spokojnie mozna pokazywac swiatu i byc przy tym dumnym ze ten sukinsyn jest z polski

kto zwabil harpera do denver?
03 lis 2009, 01:36
Member

amen :)

...liczy się plastyka faktu, mniejsza o moment jego powstania...
03 lis 2009, 11:33
Member
03 lis 2009, 14:27
MaxFloRec

nie zgodzę z opinią o słabej technice tego Pana. wręcz przeciwnie. uważam, że mało który raper w Polsce potrafi tak dobrze technicznie operować językiem i jest tak rytmiczny.

kwestia doboru rymów to inna sprawa. owszem, bardzo często jego teksty obfitują w proste treści, co nie oznacza że są gorsze od zwrotek "super poliglotów". ja jestem zwolennikiem słuchania treści, a nie rymów;)

Obrazek
Zajrzyj do sklepu MaxFlo ---> KLIKNIJ
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do GrubSon