Propozycje / zmiany / błędy związane bezpośrednio z forum MaxFlo.

Moderator: MaxFloRec

18 paź 2013, 21:41
Member
  • Podziękował : 0 razy
    Otrzymał podziękowań: 0 razy

wiecie jak mozna szybko zrobic tu rozpier.... mlodych talentow no wiadomo reszty tez ;D ale moim zdaniem takie cos ma sens oglosic to na fb i masakra ;D moge sie zglosic do pomocy przy realizacji Adler co Ty na to?

20 paź 2013, 11:09
Member

jakoś mi zniknęła opcja szybkiej odpowiedzi, a wcześniej (jeszcze pare dni temu) była. i zbanujcie tego nade mną bo jak to czytam to mam wrażenie że siedzę w podstawówce. forum musi trzymać jakiś poziom, a jak będą tu sami tacy to nigdy to forum nie ożyje bo ogarnięci ludzie nie będą chcieli tu wchodzić

MrZywik napisał(a):co kurwa, nie wolno mi rymować na czasownikach, co to komu szkodzi? Tylko jedynie kurwa Tobie papciu. <devil2>
20 paź 2013, 11:14
Member

hmm to ze cos robie ze zachecam do czytania i oceniania to zle? ktos inny powinien to robic ale ok

20 paź 2013, 15:53
Member

ponawiam prośbę o zbanowanie kolegi wyżej, obraził moich rodziców, mnie samego, a do tego mi groził, co jest karalne w naszym kraju.

MrZywik napisał(a):co kurwa, nie wolno mi rymować na czasownikach, co to komu szkodzi? Tylko jedynie kurwa Tobie papciu. <devil2>
21 paź 2013, 00:02
Street Team

Czy tylko ja tak mam, że pomimo kliknięcia "zapamiętaj mnie" przy logowaniu na dole strony i tak mnie wylogowuje po zamknięciu forum?

BTW ktoś się botami zajmuje? bo nie widać tego.

Obrazek
Bu - Byk ---> ZAMÓW
28 paź 2013, 18:29
KRUL

@up: tak było i na starym forunku, nie udało się tego wyeliminować. technicznie rzecz biorąc, forum działa na tym samym skrypcie co poprzednio, z którego wyeliminowano większość błędów, i dorzucono parę bajerów. zaczątek systemu 'propsów' możecie dostrzec pod awatarem, niestety - nie do końca chce on banglać. o wszelkie szczegóły pytać dezeta ^^

a botami też się zajmujemy, ale system antyspamu póki co również nie wykazuje chęci do współpracy :<

raptor napisał(a):Ostatnio sie nad tym zastanawiałem bo Małpa z N.A.S i Polskiego Zoo to chyba nie ten sam co z Kilka numerów o czymś czy z feat'u w nagapiłem sie..
28 paź 2013, 18:36
Iwo
Member

jaka przeglądarka? ja z Googla nie mam problemów

logujesz się z głównej czy jak piszesz posty?

serdeczne pozdrowienia dla moderacji

raptor napisał(a):Paktofonika jest moze jedynym zespołem ktorego raczej nikt nie hejtował i każdy szanował..
29 paź 2013, 12:19
Street Team

Mozilla. Loguję się z głównej.

Obrazek
Bu - Byk ---> ZAMÓW
30 paź 2013, 10:49
Member

mi tez się to zdarza, ale tylko czasami

02 mar 2014, 17:43
Member

1.Proponowałbym usunąć spam w tym dziale. Są takie trolle za zagranicy, którzy wchodzą na fora i spamują tematami z różnymi linkami... Wiem, bo sam miałem dwa fora na których tak się zdarzyło i musiałem potem poświęcić trochę czasu na usuwanie. : /

2. Może jakaś częstsza aktywność artystów MaxFlo?

"Na ch*j mi Rolex, atomowe zegary, budziki?
Teraz jest zawsze, teraz, wystarczy umieć liczyć do zera." ~ Bisz
Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Forum MaxFloRec